Meie meeskond

no.image.man
Indrek Sauga
Tegevdirektor
indrek.sauga@vbh.ee
tel: 640 1331
no.image.woman
Kai Prinits
Juhiabi-bürooassistent
info@vbh.ee
tel: 640 1331
 
Rene Maajärv
IT-juht
rene.maajarv@vbh.ee
tel: 640 1331
no.image.woman
Piret Kroosmann
Pearaamatupidaja
 piret.kroosmann@vbh.ee
tel: 640 1333
no.image.woman
Jaanika Pärnsalu
Raamatupidaja
jaanika.parnsalu@vbh.ee
tel: 640 1334
no.image.woman
Kätlin Tänak
Raamatupidaja
katlin.tanak@vbh.ee
tel: 640 1334
Andres Kokk
Ekspordi müügijuht
andres.kokk@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5067965 
Tauno Põldma
Müügijuht
tauno.poldma@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5084401
 
Aarne Värk
Akna- ja uksetarvikute tootejuht
aarne.vark@vbh.ee
tel: 640  1331
mobiil: +372 5083330
Erkki Otstavel
Akna- ja uksetarvikute tootejuht
erkki.otstavel@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5012166
Mehis Tiitsar
Paigaldusmaterjalide tootejuht
mehis.tiitsar@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +3725156995
Andres Rang
Tööstusseadmete tehnik
andres.rang@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +3725071036
Jan Põldver
Terase-, klaasi- ja alumiiniumi üksuse juht
jan.poldver@vbh.ee
tel: 640 1340
mobiil: +372 5048809
Heiki Rüüt
Terase-, klaasi- ja alumiiniumi tootejuht
heiki.ryyt@vbh.ee
tel: 640 1346
mobiil: +372 5138263
Priit Künnapuu
Terase-, klaasi- ja alu-
miiniumi tootejuht
priit.kynnapuu@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 53063325
 
Tiit Kongi
Terase-, klaasi- ja aluminiumi tootejuht
tiit.kongi@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5011267
Margus Vijard
Katuseakna üksuse tootejuht
margus.vijard@vbh.ee
tel: 640 1344
mobiil: +372 5086220
Tarmo Väli
Katuseakna üksuse tootejuht
tarmo.vali@vbh.ee
tel: 640 1337
mobiil: +372 5217715
Taivo Plink
Kliendihaldur
 taivo.plink@vbh.ee
tel: 640 335
mobiil: +372 5104116
no.image.woman
Age Õunapuu
Kliendihaldur
 age.ounapuu@vbh.ee
tel: 640 1325
Meelis Kütt
Kliendihaldur
meelis.kytt@vbh.ee
tel: 640 1336
mobiil: +372 5161282
no.image.woman
Kaili Vohlbrück
Kliendihaldur
kaili.vohlbryck@vbh.ee
mobiil: +372 5118338

 

no.image.woman
Annaliisa Masing
Kliendihaldur
annaliisa.masing@vbh.ee
mobiil: +372 53400872

 

Vahur Kaljusto
Keemiaüksuse juht
vahur.kaljusto@vbh.ee
tel: 640 1338
mobiil: +372 5142450
no.image.woman
Anu Tomson
Värvi tootejuht
anu.tomson@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5259468
Janno Liiva
Keemiaüksuse tootejuht
janno.liiva@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5065933
Rimes Pürn
Keemiaüksuse tootejuht
rimes.pyrn@vbh.ee
tel: 640 1345
mobiil: +372 5025281
Henri Heinmaa
Mööblifurnituuri tootejuht
henri.heinmaa@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5138107
Kevin Apri
Mööblifurnituuri tootejuht
kevin.apri@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 55655274
no.image.woman
Heili Pettai
Ostujuht
heili.pettai@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 5218911
Martin Aalmann
Ostja
martin.aalmann@vbh.ee
tel: 640 1331
mobiil: +372 53081355
no.image.woman
Maret Ennok
Laojuhataja
maret.ennok@vbh.ee
tel: 640 1343
no.image.woman
Jaanika Lass
Laotöötaja
no.image.woman
Elena Lappo
Laotöötaja
no.image.woman
Merike Kreek
Laotöötaja
Dmitri Getz
Laotöötaja
 
Risto Normann
Laotöötaja
Silver Raud
Laotöötaja
Danel Brandt
Laotöötaja